VOGËLUSHJA E SAJ FESTON DITËLINDJEN/ Valbona Selimllari ndan FOTON e saj të veçantë – AlpeGossip
VOGËLUSHJA E SAJ FESTON DITËLINDJEN/ Valbona Selimllari ndan FOTON e saj të veçantë

VOGËLUSHJA E SAJ FESTON DITËLINDJEN/ Valbona Selimllari ndan FOTON e saj të veçantë

Dita e djeshme ka qenë mjaft e veçantë për familjen e Valbona Selimllarit. Vogëlushja e saj, Vivien, ka festuar ditëlindjen dhe Valbona është kujdesur që ta bëjë këtë ditë mjaft speciale për vajzën e saj.  Ajo e ka mbushur shtëpinē me një tortë gjigande dhe plot ëmbëlsira dhe Vivien shfaqet mjaft e qeshur në foto. Me siguri Selimllari nuk ka mundur dot të realizojë një festë të madhe për vogëlushen e saj, për shkak të pandemisë megjithatë Vivien ka patur afër njerëzit më të dashur dhe kaq mjafton.