ENCËN E MARTOJNË ME MBLESËRI? Shihni reagimin e këngëtares (FOTO) – AlpeGossip
ENCËN E MARTOJNË ME MBLESËRI? Shihni reagimin e këngëtares (FOTO)

ENCËN E MARTOJNË ME MBLESËRI? Shihni reagimin e këngëtares (FOTO)

Encën e njohim gjithmonë si vajzën ekstravagante që gjithmonë shkakton jo pak reagime me videot apo fotot provokuese.

Por, herë pas here ajo tregon dhe anën e saj mjaft humoristike me ndjekësit e saj në Instagram, nëpërmjet postimeve.

Teksa ka qenë duke u grimuar, një prej fotove të saj e ka kthyer në meme dhe mund të themi se jemi argëtuar aq shumë me të.

Në një prej memeve, Enca ka shkruar:

“Kur të martojnë me mblesëri”, teksa shprehja e saj e fytyrës tregon sa e pakënaqur është.

Mezi presim të tjera postime si këto.