“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Bën namim me liket, ja kush VIP kryeson më mirë listën sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Bën namim me liket, ja kush VIP kryeson më mirë listën sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Bën namim me liket, ja kush VIP kryeson më mirë listën sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Luana Vjollca, e cila ka postuar një foto e veshur me xhinkse dhe një bluzë të zezë ku nxjerr në pah barkun. Ajo ka marrë 43.445 like, e cila ka 1.9 M followersa.

Adrola Dushi me 24,224 like.
Fifi me 22,399 like.
Einxhel Shkira me 3,870 like.

Xhesika Berberi me 3,137 like.