NJËSOJ SI KYLIE/ Beatrix uron të plotësojë të gjitha ëndrrat e njeriut më të dashur (FOTO) – AlpeGossip
NJËSOJ SI KYLIE/ Beatrix uron të plotësojë të gjitha ëndrrat e njeriut më të dashur (FOTO)

NJËSOJ SI KYLIE/ Beatrix uron të plotësojë të gjitha ëndrrat e njeriut më të dashur (FOTO)

Kylie Jenner ka fituar zemrat e të gjithë ndjekësve, pas një surprize mjaft të veçantë që i kishte përgatitur nënës së saj, Kris, për 63-vjetorin e lindjes. Ajo i kishte blerë të ëmës një makinë ‘Ferrari’ që kushton rreth 250 mijë dollarë.

Siç duket dhurata e Kyliet ka frymëzuar shumë të rinj dhe personazhe të njohur që një ditë edhe ata t’i bëjnë të njëjtën surprizë nënës së tyre. Një prej tyre është edhe Betarix Rmaosaj, e cila shpreson shumë që të jetë në gjendje që dhe ajo të bëjë realitet të gjitha ëndrrat e nënës së saj, Antigona. “Shpresoj që një ditë do të jem në gjendje të bëj realitet të gjitha ëndrrat e tua mami”, – ka shkruar Beatrix bashkangjitur videos të shkëput nga surpriza e Kyliet për Kris. Megjithatë nëna e Betarix ka treguar se për të nuk kanë rëndësi dhuratat me vlerë monetare, sepse këngëtarja është ëndrra e saj. “Ëndrra ime je ti o dritë”, – i ka shkruar nëna Beatrix.