“TA HA ZEMRËN”/ Shoqja e Kim Kardashianit në një lidhje me futbollistin shqiptar (FOTO) – AlpeGossip
“TA HA ZEMRËN”/ Shoqja e Kim Kardashianit në një lidhje me futbollistin shqiptar (FOTO)

“TA HA ZEMRËN”/ Shoqja e Kim Kardashianit në një lidhje me futbollistin shqiptar (FOTO)

Shoqja e Kim Kardashianit në një lidhje me futbollist shqiptar? E kujt i shkonte mendja! Por ja që ndodh. “Prive” raporton se Larsa Pippen është në një lidhje me Liridon Krasniqin.

Larsa dhe Liridoni po jetojnë një romancë të bukur prej disa muajsh.

Madje ata shkëmbejnë edhe komente në Instagram. “Ta ha zemrën!”, shkruan modelja amerikane, 46 vjeç. “Më pëlqen”, i komenton ajo në një postim futbollistit 28-vjeçar.

Larsa dikur ka qenë mikeshë e ngushtë me Kimin, por tani jo më pas akuzave se modelja ishte afruar më shumë se ç’duhet me Tristan Thompson, ish-in e Khloe Kardashian.