GOCË PËR SHTËPI/ Luana fshin në mes të emisionit (FOTO) – AlpeGossip
GOCË PËR SHTËPI/  Luana fshin në mes të emisionit (FOTO)

GOCË PËR SHTËPI/ Luana fshin në mes të emisionit (FOTO)

Mbrëmjen e sotme ka startuar puntata e tretë e emisionit shumë të ndjekur nga publiku ‘Shiko kush luan’ moderuar nga Luana Vjollca. Për këtë mbrëmje, moderatorja ka zgjedhur një fustan të zi, të ngushtë dhe të shkurtër që i nxjerr në pah format perfekte trupore.

Që në fillim të emisionit, Luana ka zbuluar një detaj shumë interesant nga vetja, që shumicës ndoshta dhe nuk i besohet: ajo është tamam vajzë për shtëpi! Anëtarët e saj të stafit, Flor Binaj dhe Rezart Veleshnja e kanë surprizuar që në fillim të emisionit duke shpërhapur në ajër zbukurime festash.

E gjithë dyshemeja u vesh nga zbukurimet dhe Luana, e cila shfaqi merakun e balerinave që do të kërcejnë në skenë, mori fshesën dhe filloi të fshinte. ‘Edhe në shtëpinë time unë fshij, edhe pse s’dukem’, u shpreh moderatorja.