NDRYSHE NGA JAVA E PARË/ Delinda Disha vjen në ”KLANIFORNIA” me risinë e madhe – AlpeGossip
NDRYSHE NGA JAVA E PARË/ Delinda Disha vjen në ”KLANIFORNIA” me risinë e madhe

NDRYSHE NGA JAVA E PARË/ Delinda Disha vjen në ”KLANIFORNIA” me risinë e madhe

Në orën 21:00 filloi dhe puntata e dytë e ”Klanifornia”.

Aktorja e humorit Delinda Disha këtë herë u rikthye me një rol të ri i cili në publik shkaktoi goxha të qeshura. Ndryshe nga java e parë kur situata ishte më e qetë, këtë herë duket se publiku po dëfrehej më shumë me këtë rol.

Në këtë rol të ri, Delinda është Beti nga kombinati, e bija e Vasilikës e cila është vajzë e vetme, beqare dhe pa pretendime. /AlpeGossip.al