Enca bën aksident në 2 të mëngjesit/ Ja e vërteta dhe gjendja e këngëtares (VIDEO) – AlpeGossip
Enca bën aksident në 2 të mëngjesit/  Ja e vërteta dhe gjendja e këngëtares (VIDEO)

Enca bën aksident në 2 të mëngjesit/ Ja e vërteta dhe gjendja e këngëtares (VIDEO)

Ditën e sotme është përhapur menjëherë lajmi se këngëtarja e shumë HIT-eve, Enca ka pësuar një aksident pak metra larg qendrës në Tiranë.

Sipas qytetarit që ka dërguar videon për joq, Enca është përplasur në orën 2 të mëngjesit teksa po gdhinte e hëna me mjetin tip “Scoda” duke ka goditur një “Range Rover”. Madje qytetari pretendon se vajza në video është Enca edhe pse nuk dallohet qartë.

Por intv.al ka kontaktuar me vetë Encën, e cila na tregon se vajza në video nuk është ajo si dhe ndjekësit dhe të afërmit duhet të qetësohen. Gjendja e saj është mjaft mirë dhe intv ju bën me dije se automjeti i këngëtares është tip ‘Benz’ dhe jo ‘Scoda’ . Por tani le të presim për këngët e reja nga Enca, të cilat janë në ‘furrë’ dhe shumë shpejt dalin në treg. Të gjithë jemi gati!

{“videoid”:”1536570674564″,”type”:1,”ratio”:0.75}

Aksidentohet Enca në Tiranë on Vidnews.