E fshiu! Të pasme gjigande dhe super BOMBË! Rashel Kolaneci na habiti me këtë FOTO, tregon sozinë e saj ruse? – AlpeGossip
E fshiu! Të pasme gjigande dhe super BOMBË! Rashel Kolaneci na habiti me këtë FOTO, tregon sozinë e saj ruse?

E fshiu! Të pasme gjigande dhe super BOMBË! Rashel Kolaneci na habiti me këtë FOTO, tregon sozinë e saj ruse?

Rashel Kolaneci së fundmi ka bërë ‘lëmsh’ të gjithë. Ajo ka postuar një foto në Instagram-in e saj ku sapo ta shihni do thoni: “Wow, ça ylli!”, por mbishkrimi i saj na bëri mjaft përshtypje.

Kur të ngatërrojnë me ruse” ishte diçitura e parë e Kolanecit krahas fotos ku vlen të thuhet na bëri të dyshojmë nëse është ajo apo ndonjë sozi e saj, shkruan intv.al. Më vonë pasi e fshiu këtë mbishkrim duke e zvëndësuar me shkrimin epik: “A je tu ardh me e pi i kafe? Hajde mer pije i kafe” Komentet nuk kanë të ndalur po ju si mendoni është Rasheli apo sozia ruse?