Marina Fara një princeshë seksi, do t’ju mahnisë si është bërë për ditëlindje – AlpeGossip
Marina Fara një princeshë seksi, do t’ju mahnisë si është bërë për ditëlindje

Marina Fara një princeshë seksi, do t’ju mahnisë si është bërë për ditëlindje

Vajza e këngëtares shumë të dashur për publikun Eli Farës, Marina feston ditëlindjen. Bukuroshja e shumë komentuar për format trupore dhe fotot që poston në rrjete sociale mori qindra urime nga miqtë, të afërmit e ndjekësit.

Pak më parë Marina ka zbuluar edhe pamjen nga festa e ditëlindjes, ku ajo shfaqet si një princeshë me një fustan rozë dhe shumë seksi si gjithmonë.

 

Urimi i Elit për Marinën ishte shumë i veçantë, ajo kishte postuar një video nga momentet më të bukura të tyre, një foto të Marinës kur ishte e vogël dhe një tjetër tani e rritur dhe disa foto të tyre së bashku.

“Gëzuar ditëlindjen. Edhe 100 Marushka ime. Qofsh e lumtur gjithë jetën. Të dua shumë jeta ime”, shkruante Eli Fara.