Kida shkëlqen si asnjëherë më parë/ Duket shumë SEKSI dhe…(FOTO) – AlpeGossip
Kida shkëlqen si asnjëherë më parë/ Duket shumë SEKSI dhe…(FOTO)

Kida shkëlqen si asnjëherë më parë/ Duket shumë SEKSI dhe…(FOTO)

Kida kohët e fundit është shumë aktive në rrjetet sociale.
Ajo vazhdimisht po poston foto, e së fundmi ajo ka realizuar edhe një photoshooting, ku është paraqitur tejet e bukur dhe joshëse.

Në një instastory të publikuar sot, Kida përsëri ka marr vemendjen me bukurinë e saj dhe trupin tërheqës.

Ndryshe, Kida pritet që të vije me projekte të reja.