SA SHUMË VAPË!/ Rikja ndez atmosferën në shkallët e stadiumit… (FOTO) – AlpeGossip
SA SHUMË VAPË!/ Rikja ndez atmosferën në shkallët e stadiumit… (FOTO)

SA SHUMË VAPË!/ Rikja ndez atmosferën në shkallët e stadiumit… (FOTO)

Rike Roçi njihet si një nga femrat më  të bukura shqiptare.

Fillimisht ajo u bë e famshme nga reality show “Big Brother” , dhe akoma më shumë gjatë “Euro 2016”.

Kudo që shkon Rikja elektrizon atmosferën dhe tërheq gjithmonë vëmendjen.

Së fundmi ajo është shfaqur në shkallët e një stadiumi duke parë ndeshjen Empoli-LAzio, momente të së cilës i ka postuar dhe në Instagram.

Shumë seksi dhe provokuese Rikja duket se ka vapë nga atmsofera që ajo vetë ka ndezur.