“A PËRDOR VIAGRA”/ Roza Lati vë në siklet doktorin e VIP-ave (FOTO) – AlpeGossip
“A PËRDOR VIAGRA”/ Roza Lati vë në siklet doktorin e VIP-ave (FOTO)

“A PËRDOR VIAGRA”/ Roza Lati vë në siklet doktorin e VIP-ave (FOTO)

Moderatorja Roza Lati ka vënë në siklet doktorin e njohur të VIP-ave, Skerdi Farian. Ajo e ka pyetur atë nëse përdor Viagra.

Mbrëmjen e sotme në emisionin e saj “Why Not” moderatorja Roza Lati kishtë të ftuar doktor Skerdi Faria, i cili njihet si doktori i VIP-ave. Roza u shpreh se e ftoi Skerdin në kuadër të festës së Halloëeen-it, pasi sipas saj doktori ‘monstrat’ i shndërron në njerëz të bukur.

Mirëpo sapo u fut Skerdi në studio, Lati e pyeti se çfarë përdor kur i dhemb koka. “A përdor paracetamol” Po Viagra përdor t’i doktor?”- e pyeti moderatorja.

“Për çfarë është kjo?”- pyeti doktori.

“Po ja gjithmonë kur blen diçka në farmaci, farmacistja të thotë që për të pasur një performancë të shkëlqyer nuk është se duhet një kokërr ‘Viagra’ por një gjysmë mjafton,”- i shpjegoi Roza duke qeshur.

“Shqyqyr Zotit kemi akoma takat, si i thonë asaj pune,”- u përgjigj Faria dhe të dy filluan të qeshnin.

fl.mi.

Roza lati skerdi faria KomentoLajme të tjera
E lidhur me burrin e shoqes së ngushtë? Roza Lati: Shqiptarët të bëjnë vëllain dashnor (Foto)

‘Nuk ua mora motrave tuaja’, Roza Lati sapo vërtetoi se ‘veshja nuk e bën priftin’ (Foto)

‘Më pëlqen të pasmet e mia’, Robert Berisha tregon vendin më të çmendur ku ka bërë s*ks

‘Të ngjaj kaq shumë’, Roza Lati dedikim babait të ndjerë: Gëzuar ditëlindjen o njeri madhështor (Foto)

‘Bjonde seksi’, Roza Lati flet pas sherrit me Luana Vjollcën: Ndjek manovrën e…

‘Mund të ishim çifti më i mirë në qytet’, Roza Lati diss ish-të dashurit të saj?!