KOMENTUESI QË U BË HIT/ Mori 4000 pëlqime me komentin në foton e Elita Rudit – AlpeGossip
KOMENTUESI QË U BË HIT/ Mori 4000 pëlqime me komentin në foton e Elita Rudit

KOMENTUESI QË U BË HIT/ Mori 4000 pëlqime me komentin në foton e Elita Rudit

Moderatorja e njohur kosovare dhe gruaja e reperit Gjiko, Elita Rudi, të dielën vendosi të publikojë një fotografi që e kthente në kohë një vit përpara.

Rudi po kujtonte kohën kur bashkë me Gjikon ishin në pushime në Maldive e duket fantastike.

Elita e cila po pret të bëhet nënë së shpejti, ka shkruar se saktësisht një vit më parë ishte për pushime në ishujt e Oqeanit Indian, e përveç  se mori vëmendje fotoja e saj ku po duket jashtëzakonisht seksi, vëmendje mori edhe një komentues i cili ka arritur të marrë goxha shumë pëlqime me komentin e tij.

“Se me një shok këtu, unë i thoja i ka bo 1 vit që ishte  në Maldive e ai thoshtee jo ma pak.  mirë bone që na kallxove”, ka shkruar ai, duke marrë plot 3938 pëlqime nga audienca e Elitës në këtë koment.

View this post on Instagram

Exactly one year ago in Maldive😱

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on