Dasmat e VIP-ave ndër vite, kush është nusja shqiptare më e bukur? (FOTO) - AlpeGossip
Dasmat e VIP-ave ndër vite, kush është nusja shqiptare më e bukur? (FOTO)

Dasmat e VIP-ave ndër vite, kush është nusja shqiptare më e bukur? (FOTO)

Moria e dasmave VIP që pushtuan mediat dhe rrjetet sociale këtë vit padyshim që shkaktoi bujë të madhe në botën e showbizit shqiptar.

Të gjitha dasmat kanë pasur veçantinë e tyre dhe vajzat janë kujdesur të vijnë të kuruara në detaj.

Shifra e shpenzimeve të këtyre eventeve ka qenë gjithnjë e lartë dhe ka pasur shumë të ftuar.

Albeu ka vendosur t’i sjellë për ju të gjitha vajzat e ekranit dhe kështu mund të shihni se cila nuse ka qenë më e bukura.

Amarda Toska

Andra Destani

Aurela Gace

Elia Zaharia

Klaudia Pepa

Nora Istrefi

Orinda Huta

Soni Malaj

Tuna Sejdiu

Vesa Luma

Xhensila Myrtezai

Marina Vjollca