Xhensila Myrtezaj tregon DHURATËN e parë për Ajkën dhe ç’tju themi! Ajo i ka marë një… (FOTO) – AlpeGossip
Xhensila Myrtezaj tregon DHURATËN e parë për Ajkën dhe ç’tju themi! Ajo i ka marë një… (FOTO)

Xhensila Myrtezaj tregon DHURATËN e parë për Ajkën dhe ç’tju themi! Ajo i ka marë një… (FOTO)

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka publikuar një dhuratë tepër speciale që ka marrë për vogëlushen e saj.

Ndonëse të gjithë fansat e saj presin që të shohin Ajkën e vogël, Xhensila ka ngacmuar imagjinatën e tyre me një foto të dy pakove të zbukuruara me fjongo dhe letër rozë, tipike për vajzat.

Ky është postimi i dytë që këngëtarja ka bërë pas lindjes së vajzës dhe na duhet të themi që nuk do të kemi fatin të shohim shumë të tilla.

Kjo pasi Bes Kallaku dhe Xhensla Myrtezaj kanë vendosur të ruajnë privatësinë dhe të mos bëjnë asnjë publikim fotoje të vogëlushes.