E TRADHËTOI ME AFËRDITA DRESHAJ/ Agon Amiga rikthehet sërish me ish-bashkëshorten – AlpeGossip
E TRADHËTOI ME AFËRDITA DRESHAJ/ Agon Amiga rikthehet sërish me ish-bashkëshorten

E TRADHËTOI ME AFËRDITA DRESHAJ/ Agon Amiga rikthehet sërish me ish-bashkëshorten

Në vitin 2015 kishte bërë bujë ndarja e reperit Agon Amiga me gruan e tij, Egzona Syla

Në atë kohë u tha se shkaktar i ndarjes ishin skenat e nxehta në videoklipin që reperi kishte bërë me modelen Afërdita Dreshaj, e ku kishte edhe skena të nxehta mes tyre.

Por duket se çifti gjithçka I ka lën të shkuarës dhe tashmë janë bërë përsëri bashkë, raporton Magazina.al

Burime të afërta me reperin, I kanë treguar portalit Magazina.al, se Agoni dhe Egzona ka kohë që janë bashkë dhe po kalojnë momente të mira.

Ndryshe, Agoni dhe Egzona ishin martuar në vitin 2013.