“U MËRZITA QË DOLA…”/ Ja për çfarë i “qahet” Semi- Fifit: Unë kështu jam,nuk mund… – AlpeGossip
“U MËRZITA QË DOLA…”/ Ja për çfarë i “qahet” Semi- Fifit: Unë kështu jam,nuk mund…

“U MËRZITA QË DOLA…”/ Ja për çfarë i “qahet” Semi- Fifit: Unë kështu jam,nuk mund…

Spektaklin e kaluar u hap një televotim se cili nga banorët ishte më i preferuari në këtë shtëpi.

Semi ishte ajo më pak e pëlqyera nga publiku dhe kjo gjë duket se mërziti shumë atë.

Në një bisedë me Fifin ajo shprehet shumë e mërzitur për votimin e publikut.

“Unë kështu jam,nuk mund të jem ndryshe.Dua që ata njerëzit që më shohin t’më shohin për këtë që jam.U mërzia se realisht nga 14 veta isha më pak e preferuara.Ështe normale që të mërzitet njeriu,”-thot ajo.

Fifi nga ana tjetër e mbështet atë duke i thënë që ajo të jetë vëtvetja dhe mos të ndryshoj për asnjë edhe nëse nuk pëlqehet nga publiku jashtë.