”Ishte dramë, u tremba”/ Rezart Veleshnja rrëfen herën e tij të parë me… – AlpeGossip
”Ishte dramë, u tremba”/ Rezart Veleshnja rrëfen herën e tij të parë me…

”Ishte dramë, u tremba”/ Rezart Veleshnja rrëfen herën e tij të parë me…

I ftuar sot në “Zonë e lirë”, aktori Rezart Veleshnja gjatë intervistës ka folur edhe për herën e tij të parë kur ishte në gjimnaz. Veleshnja tregoi se hera e parë ka ndodhur me një shoqe të klasës paralele, ishin moshatarë dhe ishte një dramë pasi nuk e kishte kuptuar ç’po ndodhte.

“Por çfarë ndodhi faktikisht?”, e pyeti Çani. “Ua qenka vërtetë siç kemi parë në gazeta”, tregoi Veleshnja. “Tallesh, ishte identike?”, e pyeti Çani. “Identike”, iu përgjigj aktori.

“Ti u trembe për herë të parë?”, e pyeti moderatori. “Përveçse u tremba. Ishim në klasë”, iu përgjigj Veleshnja.