U KTHYEN NË TRENDIN E VERËS/ Aksesori që bëri “xing” vajzat e showbizzit (FOTOT) – AlpeGossip
U KTHYEN NË TRENDIN E VERËS/ Aksesori që bëri “xing” vajzat e showbizzit (FOTOT)

U KTHYEN NË TRENDIN E VERËS/ Aksesori që bëri “xing” vajzat e showbizzit (FOTOT)

Të vishesh “in” është një karakteristikë që i veçon VIP-at shqiptarë, sidomos për vajzat e showbizzit veshja është pika e dobët e tyre.

Një detaj që ra në sy në fotot e poastuara nga ato në rrjetet sociale nuk ishin rrobat e veçanta apo aksesorë të ndryshëm, ajo që u dallua ishte se ato kishin bërë “xing” me njëra tjetrën.

Disa prej tyre u panë që kishin veshur të njëjtin model sandalesh me takë ose ndryshe “shapka” me takë të lartë me të njëjtin dekor ku dhe ngjyra ishte njësoj tek të gjitha.

Të themi që ato lloj sandalesh tashmë  janë kthyer në trendin e verës pasi nuk u veshën vetëm nga vajzat e showbizzit por edhe nga vajza të zakonshme të cilat mund të jenë inspiruar nga të preferuarat e tyre.

AlpeGossip.al ju sjell fotot e tyre.

View this post on Instagram

Oui, oui 😌

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

View this post on Instagram

Ckemi?!

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

View this post on Instagram

🌚

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

View this post on Instagram

🤍

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

View this post on Instagram

👩‍👧

A post shared by Arianna (@arianafejzullahu) on

View this post on Instagram

💛

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

View this post on Instagram

had forgotten skinny jeans existed

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on