“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “THYEN REKORDIN”, Capital T kryeson listën, shikoni sa like ka marrë në postin e fundit (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “THYEN REKORDIN”, Capital T kryeson listën, shikoni sa like ka marrë në postin e fundit (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “THYEN REKORDIN”, Capital T kryeson listën, shikoni sa like ka marrë në postin e fundit (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson  Capital T i cili ka postuar një foto i sapo dalë nga pishina dhe në pah janë muskujt e tij. Ai ka marrë 533,566 like i ndjekyr nga 1.2M followersa.

 Më pas vjen Dafina Zeqiri me 27,175 likw.  

Ronela Hajati me 19,797 like.

Klea Huta me 15,499 like.

Dhe në fund Amarda Toska me 9,591 like.