” NJË GAZETAR I RI NË…”/ Bieta Sulo merr surprizën më të bukur në punë nga vogëlushi i saj (FOTO) – AlpeGossip
” NJË GAZETAR I RI NË…”/ Bieta Sulo merr surprizën më të bukur në punë nga vogëlushi i saj (FOTO)

” NJË GAZETAR I RI NË…”/ Bieta Sulo merr surprizën më të bukur në punë nga vogëlushi i saj (FOTO)

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Bieta Sulo është rikthyer edhe këtë sezon me emisionin e saj “Ftesë në 5”. Ditën e sotme në zyrën e saj, Bieta ka marrë një surprizë shumë të bukur nga vogëlushi i saj.

Kroi Art i ka shkuar për vizitë tek zyra mami Bietës duke e lumturuar pa masë moderatoren.

Bieta ka publikuar në Instagram disa foto nga momenti kur Kroi Art i shkon në zyrë dhe shkruan se kjo ishte surpriza më e bukur.

“1 gazetar i ri ne zyren e “Ftesë ne 5”. Surpriza e bukur e dites”, shkruan Bieta.