LIBERTA SPAHIU E THOTË TROÇ FARE KETË DETAJ/ Moderatorja: Kam kryer mardhënie seksuale në moshën… – AlpeGossip
LIBERTA SPAHIU E THOTË TROÇ FARE KETË DETAJ/ Moderatorja: Kam kryer mardhënie seksuale në moshën…

LIBERTA SPAHIU E THOTË TROÇ FARE KETË DETAJ/ Moderatorja: Kam kryer mardhënie seksuale në moshën…

True or False” trendi i momentit në Instagram ka bërë që shumë personazhe të zbulojnë gjëra personale nga jeta e tyre. Ditën e djeshme moderatorja kosovare Liberta Spahiu iu përgjigj pyetjeve të ndjekësve të saj.

Liberta është një personazh për të cilin publiku ka shumë kureshtje dhe të shumta kan qenë pyetjet që i janë drejtuar.

Liberta ka zbuluar disa detaje nga personaliteti i saj, ka pohuar se është tip që nervozohet shpejt. Në lidhje me disa gjëra që në Shqipëri jan akoma tabu, ajo ka treguar pa komplekse që puthjen e parë e ka dhënë në shkollën fillore dhe se ka kryer marrëdhënie për herë të parë kur ishte 20 vjeç.

Një pyetje që i erdhi nga një ndjekës ishte në lidhje me ndërhyrjet estetike, ndjekësja e pyet nëse e i ka të bëra buzët,

“E pavërtetë! Goja s’bohet me botox oj qyqe!”- ia kthen moderatorja.

Në lidhje me garderobën e saj e cila është shumë e diskutuar për momentin, Liberta ka ndarë disa pamje me ndjekësit dhe kanë qenë të shumtë ndjekësit që i kanë propozuar të nxjerrë në shitje rrobat që ajo nuk i vesh më.

Moderatorja e pohoi faktin që shumë personazhe po e kopjojnë si prezantuese dhe formatin e saj.

Në lidhje me jetën e saj private dhe përsa i përket partnerit apo ndonjë plani të afërt ajo nuk zbuloi diçka konkrete, por pohoi që dëshiron të ketë një fëmijë në të ardhmen.