NGA ROZA PASTEL TEK FUSTANI ME LULE/ Si u veshën moderatoret javën që lamë pas (FOTO) – AlpeGossip
NGA ROZA PASTEL TEK FUSTANI ME LULE/ Si u veshën moderatoret javën që lamë pas (FOTO)

NGA ROZA PASTEL TEK FUSTANI ME LULE/ Si u veshën moderatoret javën që lamë pas (FOTO)

Prej jo shumë kohësh ka nisur sezoni i ri televiziv dhe përveç emisioneve aktuale, ka pasur edhe prurje të reja. Vëmendja më e madhe sigurisht që i kushtohet formatit e personit që do e drejtojë.

Por audienca fokusohet edhe tek  diçka tjetër: veshja e moderatores. Çdo ditë i shohim me një “sy tjetër” dhe bëjmë krahasimet sipas shijeve tona.

Nëse po përpiqeni që të përcaktoni se cila u vesh më bukur këtë javë, ne jua kemi thjeshtësuar pak punën e kemi sjellë disa nga veshjet më të mira,  sipas zgjedhjeve të AlpeNews.al.

Luana Vjollca 

Rudina Magjistari

Alketa Vejsiu

Bieta Sulo

Orinda Huta

Anila Cela

Dojna Mema

Bora Zemani

/AlpeNews.al