E PRISNIT/ Ardian Bujupi martohet në fshehtësi në Gjermani, kush është nusja shqiptare që e mban sekret – AlpeGossip
E PRISNIT/ Ardian Bujupi martohet në fshehtësi në Gjermani, kush është nusja shqiptare që e mban sekret

E PRISNIT/ Ardian Bujupi martohet në fshehtësi në Gjermani, kush është nusja shqiptare që e mban sekret

Këngëtari shqiptar Ardian Bujupi është martuar në fshehtësi. Burime për Prive bëjnë të ditur se Ardiani i ka dhënë fund beqarisë në Gjermani.

Ardiani është martuar pak ditë më parë në praninë e një rrethi të ngushtë të familjarëve. Bashkëshortja e tij raportohet se është shqiptare nga Kosova, e cila po ashtu jeton në Gjermani, si Ardiani.

Ende nuk ka një foto të saj dhe këngëtari është siguruar ta mbajë sekret duke e ruajtur lidhjen tepër hermetike.