“PROVOKON” FANSAT ME KËMISHË NATE/ Ja postimi i fundit nga Beatrix Ramosaj – AlpeGossip
“PROVOKON” FANSAT ME KËMISHË NATE/ Ja postimi i fundit nga Beatrix Ramosaj

“PROVOKON” FANSAT ME KËMISHË NATE/ Ja postimi i fundit nga Beatrix Ramosaj

Beatrix Ramosaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën shfaqet tejet joshëse dhe seksi.

Këngëtarja e nisi ditën me një imazh, në të cilin kishte veshur një këmishë nate, e cila ia zbulonte këmbët seksi.

Kujtojmë që Beatrix Ramosaj nuk është aktive në muzikë, projekti i saj i fundit është “Pa Ndjenjë”.

Image