Reperi i njohur shqiptar lë muzikën për aktrimin? Njihuni me PROJEKTIN e tij më të ri (FOTO) – AlpeGossip
Reperi i njohur shqiptar lë muzikën për aktrimin? Njihuni me PROJEKTIN e tij më të ri (FOTO)

Reperi i njohur shqiptar lë muzikën për aktrimin? Njihuni me PROJEKTIN e tij më të ri (FOTO)

Dukej aq i apasionuar pas muzikës sa nuk mendohej se do ta linte për t’u marrë me diçka tjetër. Por ja që reperi i njohur ka njoftuar se shumë shpejt do të jetë pjesë e një filmi i cili do të transmetohet në kinematë shqiptare. Filmi ka regjisor Genc Berishën dhe kasti i aktorëve përfshin emra të njohur të kinematografisë shqiptare. “Diamanti” duket se do të jetë film i zhanerit aksion dhe në 25 tetor do të shfaqet për publikun shqiptar në Cineplexx. Ka qenë vetë Majk që ka publikuar posterin në rrjetet e tij sociale ku do të na tregojë se di ta bëjë po aq mirë edhe aktrimin.