Transformohet moderatorja shqiptare, nuk do ta njihni me pamjen e re (FOTO) – AlpeGossip
Transformohet moderatorja shqiptare, nuk do ta njihni me pamjen e re (FOTO)

Transformohet moderatorja shqiptare, nuk do ta njihni me pamjen e re (FOTO)

Moderatorja e njohur e emisionit “Pop Culture” në Top Channel , Dojna Mema tashmë është shndërruar në një personazh shumë të dashur për publikun shqiptar. Me çiltërsinë që e karakterizon, por edhe me bukurinë e saj, një brune me sytë bojëqielli, i ka bërë të gjithë për vete.

Ndërkohë që të gjithë personazhet e njohur të ekranit shqiptar janë përfshirë nga mania e ndryshimit të ngjyrës së flokëve, apo të shkurtimit të gjatësisë së tyre, dhe Dojna nuk ka shpëtuar nga kjo mani.

Bukuroshja shqiptare ka postuar mbrëmjen e djeshme një video në Instastory ku shfaqet me një pamje të tjetërsuar. Ajo është shndërruar në një bionde mjaft simpatike. Një ndryshim ky që është mirëpritur nga të gjithë fansat e saj.