Fero i mori të gjithë në qafë! Kejvina e Ermalit bën postimin që na bëri të… (FOTO) – AlpeGossip
Fero i mori të gjithë në qafë! Kejvina e Ermalit bën postimin që na bëri të… (FOTO)

Fero i mori të gjithë në qafë! Kejvina e Ermalit bën postimin që na bëri të… (FOTO)

Fenomeni Fero ka “infektuar” edhe Kejvinën?

Ajo është një nga femrat më seksi të ekranit e cila që në daljen e saj të parë publike, bëri bujë me veshjet e ekzagjeruara ku tërhoqi vëmendjen e të gjithëve. Sot meshkujt e adhurojnë për format e saj të lakuara dhe fotot apo videot e saj provokuese pëlqehen shumë nga publiku.

Ajo ndan shumë foto seksi me ndjekësit e saj në Instagram, por fotoja e publikuar ditën e sotme tërhoqi vëmendjen e shumë fansave. E veshur me një këmishë të gjatë të errët dhe me një kapele Gucci në kokë, Kejvina shkroi “Gang Gang”. Me siguri të gjithë e dini se kjo është kënga e Feros dhe menjëherë komentuesit kanë etiketuar reperin e ri Fero në komente, por nuk kanë munguar as mesazhet: je shumë seksi.