ISLIT I PLOTËSOHET DËSHIRA NË MES TË EMISIONIT/ Merr puthjen nga e preferuara e tij e ekranit (FOTO) – AlpeGossip
ISLIT I PLOTËSOHET DËSHIRA NË MES TË EMISIONIT/ Merr puthjen nga e preferuara e tij e ekranit (FOTO)

ISLIT I PLOTËSOHET DËSHIRA NË MES TË EMISIONIT/ Merr puthjen nga e preferuara e tij e ekranit (FOTO)

E ftuar mëngjesin e sotëm në ‘Wake Up’,  ishte ish-moderatorja e Jo Vetëm Modë, Nevina Shtylla.

Tashmë pjesë e Top Channel-it, Nevinën do ta shohim si bashkëmoderatore tek ‘Proçesi Sportiv’ krah Edi Manushit dhe Fjoralba Ponarit.

 

Ndër të tjera, Nevina u pyet për jetën private, por edhe kësaj here zgjodhi të mos ndajë asnjë detaj rreth statusit të saj.  Kaq u desh dhe moderatorja e emisionit, Ori Nebiaj nuk vonoi t’i plotësonte dëshirën kolegut të saj.

Pak kohë më parë, i ftuar tek “You and Me” në NRG Radio, Ilsi Islami iu përgjigj fare qartë pyetjes se kë do të puthte nga vajzat e ekranit me emrin e Nevina Shtyllës.

Sot, ajo pjesë u ritransmetua dhe aty live, Isli mori puthjen (sigurisht miqësore) nga Nevina.

“Islit ju përmbush kërkesa,- u shpreh Ori, ndërkohë që moderatori pohonte me kokë.