Injeksione dhe PHOTOSHOP?! Fansat vazhdojnë ta “fëlliqin” keq Elvana Gjatën, shihni çfarë i thonë (FOTO) – AlpeGossip
Injeksione dhe PHOTOSHOP?! Fansat vazhdojnë ta “fëlliqin” keq Elvana Gjatën, shihni çfarë i thonë (FOTO)

Injeksione dhe PHOTOSHOP?! Fansat vazhdojnë ta “fëlliqin” keq Elvana Gjatën, shihni çfarë i thonë (FOTO)

Çfarë po ndodh me Elvanën?!

Elvana Gjata ka qenë në qendër të vëmendjes të mediave rozë ditët e fundit. Fillimisht u rikthye me albumin 3EP dhe më pas publikoi bashkëpunimin “Off Guard” me reperin e njohur amerikan Ty Dolla Sign. Menjëherë pas klipit, Elvana dha një tjetër lajm të gëzueshëm, pasi do të jetë pjesë e albumit të ri të Poo Bear. Pasi fansat e kanë kritikuar për anglishten e saj të dobët në këngën “Off Guard”, por ata i janë kundërvënë sërish.

Në një foto të publikuar sur fundmi nga Elvana në Instagram fansat kanë vërë re se ana e djathtë e buzës së këngëtares është më e fryrë se pjesa tjetër. Shumica kanë nisur kritikat për ekzagjerimin me injeksione për imazhin e buzëve të plota, ashtu sikursr ka patur dhe nga ata që mendojnë se ky është thjesht një dështim i radhës në fotoshop.

Juve si ju duket?