Sa tip i lëvizur paska qenë edhe ky Varrosi! Jo vetëm Oriola Marashin tani ngacmon edhe Beatrix Ramosaj në…(FOTO) – AlpeGossip
Sa tip i lëvizur paska qenë edhe ky Varrosi! Jo vetëm Oriola Marashin tani ngacmon edhe Beatrix Ramosaj në…(FOTO)

Sa tip i lëvizur paska qenë edhe ky Varrosi! Jo vetëm Oriola Marashin tani ngacmon edhe Beatrix Ramosaj në…(FOTO)

Ka disa kohë që përflitet se është në një lidhje dashurie me Oriola Marashin dhe kjo pasi i kemi parë në shumë poza ku janë shfaqur së bashku dhe reperi Varrosi nuk nguron të ngacmojë në publik.

Në një foto të postuar nga Beatrix Ramosaj në Insta, Varrosi mesa duket nuk i ka rezistuar dot bukurisë së këngëtares dhe ka vendosur ta “ngacmojë” me një koment.

“Trixaaaaaa”, shkruan Varrosi ndërsa sipas gjasave ky është emërtimi me të cilin e thërrasin miqtë e ngushtë Beatrixin.

“Hahahaha, stop it, hhahaha”, është përgjigjur Beatrix duke na lënë të kuptojmë se i ka pëlqyer kjo mënyrë se si reperi e thërret.

Aman dhe kta yjet e showbizz-it sa e “ngacmojnë” njeri-tjetrin. Ishalla nuk po bëhet xheloze Oriola.