Udhëtimi i radhës, Blendi Fevziu sheh nga afër malin e famshëm vullkanik (FOTO) – AlpeGossip
Udhëtimi i radhës, Blendi Fevziu sheh nga afër malin e famshëm vullkanik (FOTO)

Udhëtimi i radhës, Blendi Fevziu sheh nga afër malin e famshëm vullkanik (FOTO)

Moderatori i emisionit shumë të ndjekur “Opinion”, Blendi Fevziu është një nga personat që udhëton më së shpeshti dhe këtë herë ai ka zgjedhur një destinacion të largët.

Këtë herë ai duket se po e shijon pafund destinacionin e tij në Myanmar ose Birmani i cili është shtet në jug të Azisë.

Duket se Blendi po eksploron çdo cep të këtij vëndi. Ai në fotot e postuar në Instastoryn e tij na ka treguar se ka parë nga afër edhe një nga malet vullkanike të quajtur ” Mali Popa”, i cili është i njohur për tempujt e shumta.