Lori Hoxha i vendos “duart në fyt” Sarës! Zbuloni arsyen (FOTO) – AlpeGossip
Lori Hoxha i vendos “duart në fyt” Sarës! Zbuloni arsyen (FOTO)

Lori Hoxha i vendos “duart në fyt” Sarës! Zbuloni arsyen (FOTO)

Ato janë mjaft të lidhura me njëra-tjetrën dhe një fakt të tillë e kanë treguar gjithmonë.
Këtë herë trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha ka publikuar një video në rrjete sociale ku shfaqet duke i vendosur “duart në fyt” motrës së saj Sarës.

Kjo ka qenë një shaka mes motrash, të cilat gjithnjë kanë shprehur mjaft mbështetje dhe dashuri.