Habit këngëtarja shqiptare: Jam e vetmja që do shkoj në altar e virgjër – AlpeGossip
Habit këngëtarja shqiptare: Jam e vetmja që do shkoj në altar e virgjër

Habit këngëtarja shqiptare: Jam e vetmja që do shkoj në altar e virgjër

E ftuar në “Boom” këtë të premte ishte këngëtarja shumë e dashur për publikun, këngët e të cilës janë kthyer në hite e dëgjohen nga të gjithë, Anxhela Peristeri.
Gjatë intervistës Anxhela u pyet edhe për jetën private të cilën ajo po e mban larg syrit të publikut.

“Kemi dëgjuar që korçarët vdesin t’i marrin gratë e virgjëra, është e vërtetë kjo?”, e pyeti Rozana Radi Anxhelën e cila u përgjigj që kjo nuk është e vërtet.

“Ti do shkosh në altar e virgjër ë?”, vazhdoi ta pyeste Rozana dhe këtu Anxhela bëri deklaratën e fortë.

“Unë për veten time mund të jem e vetmja që do shkoj në altar e virgjër”, u shpreh Anxhela.

Kujtojmë që këngëtarja së fundmi sapo ka publikuar videoklipin “Insanely in love”, këngën fituese të “Kënga magjike” në versionin anglisht.