JAVA E KEQE E TRE BUKUROSHEVE TË EKRANIT/ Nga Alketa Vejsiu tek Elvana Gjata. Çfarë ndodhi – AlpeGossip
JAVA E KEQE E TRE BUKUROSHEVE TË EKRANIT/ Nga Alketa Vejsiu tek Elvana Gjata. Çfarë ndodhi

JAVA E KEQE E TRE BUKUROSHEVE TË EKRANIT/ Nga Alketa Vejsiu tek Elvana Gjata. Çfarë ndodhi

Një javë plot me probleme ishtë kjo që po lëmë pas për tre nga bukuroshet shqiptare të ekranit.

Fjala e urtë popullore thotë: Kur të vijnë të këqijat, hapi derën dhe e njëjta gjë ka ndodhur dhe me vajzat në fjalë.

Njerëz të afërm të tyre janë përfshirë në skandale të cilat kanë bërë bujë të madhe mediatike.

Tashmë  morisë së lajmeve që i dedikohen atyre, do i shtohen edhe këto të ndodhura së fundmi të cila pa dyshim krijojnë “njollë” në profilin e tyre.

Ja skandalet me të cilat u përballën bukuroshet e ekranit:

Alketa Vejsiu 

Vëllai i moderatores u arrestua disa ditë më parë pas i kap nga policia me lëndë narkotike dhe disa mina me telekomandë në makinë. Pas ngjarjes Alketa ka reaguar gjatë prezantimit të emisionit “Dance With Me” me këto fjalë:

“Gjithçka që ndodh jashtë nuk interferon në muzikën e jetës këtu brenda”

Eni Çobani

Juristja e njohur u kallëzua nga nusja e klientes së saj pasi e kishte kërcënuar në sallën e gjyqit.Pas shoqërimit në polici për sqarime, Eni reagoi për herë të parë përmes postimit të një fotoje në Instagram me klienten e saj.

Elvana Gjata

Skandali i këngëtares është ende “i freskët” pasi ndodhi vetëm një ditë më parë.Tre persona u qëlluan me armë pasi kanë ngacmuar Elvanën e cila më pas është shoqëruar në komisariat.

Deri tani nuk ka asnjë reagim të saj.

Përgatiti: AlpeNews.al