Reperi shqiptar i apasionuar pas luksit, poston pamje nga shtëpia…(FOTO) – AlpeGossip
Reperi shqiptar i apasionuar pas luksit, poston pamje nga shtëpia…(FOTO)

Reperi shqiptar i apasionuar pas luksit, poston pamje nga shtëpia…(FOTO)

Së fundmi është përfolur për lidhjen me modelen nga Prishtina, Melita Nushi dhe kjo e thënë pasi disa foto e kanë i kapur mat nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Edhe në postimet në Instastory, Melita është prezente dhe reperi Majk duket të jetë shumë i dashuruar pas modeles pasi i kemi parë të shkëlqejnë nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Ndërsa së postimet e fundit Majk ka zgjedhur të shfaq në Instastory pamje të shtëpisë së tij ku me të vërtetë mbizotëron luksi në nivele të larta.

Të jetë kjo foleja e dashurisë për Majk dhe Melita? Ndoshta reperi ka zgjedhur mënyrën e duhur për ta kaluar kohën me bukuroshen nga Prishtina.