VAJZA VËMENDJE/ Flori Mumajesi tregon se është djalë për shtëpi – AlpeGossip
VAJZA VËMENDJE/  Flori Mumajesi tregon se është djalë për shtëpi

VAJZA VËMENDJE/ Flori Mumajesi tregon se është djalë për shtëpi

Flor Mumajesi është një ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar, këngët e të cilit janë kthyer në hite dhe ai ndiqet nga mijëra fansa në Instagram.

Së fundmi, këngëtari ka treguar në Instastory se veç talentit në muzikë, atij i jepet edhe në gatim.

Flori shfaqet në kuzhinë me miqtë e tij, teksa mban veshur përparësen e kuzhinierit, duke treguar se është djalë për shtëpi.