“ME MIKEN TIME MË TË MIRË…”/ Miriam Cani publikon foton që na ngrohu zemrat – AlpeGossip
“ME MIKEN TIME MË TË MIRË…”/ Miriam Cani publikon foton që na ngrohu zemrat

“ME MIKEN TIME MË TË MIRË…”/ Miriam Cani publikon foton që na ngrohu zemrat

Miriam Cani në fillim të vitit 2020 u bë nënë për herë të dytë, solli në jetë një djalë të cilin bashkë me Albanin vendosën ta quanin si këngën e tyre të dashurisë “Duam”.

Ameli ishte fëmija i tyre i parë dhe kujtojmë edhe këngën e bukur që ja dedikuan të bijës, “Dhurata”, ku kishte një videoklip të realizuar nga dy këngëtarët dhe e bija.

Vetëm para pak Miriami ka publikuar një foto me Amelin që e mban në prehrin e saj ndërkohë që po shijojnë diellin e ngrohtë, këngëtarja shkruan:” Tea time with my very best friend” pra koha per kafe me miken time më të mirë. ALPEgossip.al 

View this post on Instagram

Tea time with my very best friend 💘

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on