“FAMILJE”/ Arbana dhe Xhemi pozojnë foton më të bukur bashkë me fëmijët e tyre – AlpeGossip
“FAMILJE”/ Arbana dhe Xhemi pozojnë foton më të bukur bashkë me fëmijët e tyre

“FAMILJE”/ Arbana dhe Xhemi pozojnë foton më të bukur bashkë me fëmijët e tyre

Arbana dhe Xhemi prej vitesh janë mikesha shumë të ngushta dhe kudo i shohim bashkë. Në setin fotografik që Arbana realizoi për librin e saj nuk mund të mungonte dhe Xhemi. Sot moderatorja ka postuar disa foto të papublikuara nga libri dhe njëra prej tyre është vërtet shumë e bukur.

Arbana dhe Xhemi shfaqen duke gatuar me tre djemtë një tortë të shijshme dhe duken shumë të lumtur së bashku.

“Familje”, është përshkrimi me të cilin Arbana e ka shoqëruar këtë foto.