MAHNIT TË GJITHË ME VESHJEN E SAJ/ Jennifer Lopez rrezaton me të bardha në Manhattan (FOTO) – AlpeGossip
MAHNIT TË GJITHË ME VESHJEN E SAJ/ Jennifer Lopez rrezaton me të bardha në Manhattan (FOTO)

MAHNIT TË GJITHË ME VESHJEN E SAJ/ Jennifer Lopez rrezaton me të bardha në Manhattan (FOTO)

Këngëtarja dhe aktorja e njohur gjithmonë ka ditur të jetë në qendër të vëmendjes, sidomos pas daljes së fundit në publik.

Jennifer Lopez ka marrë pjesë në disa programe televizive për të promovuar projektin kinematografik më të fundit. Së fundmi ajo u shfaq në Manhattan e veshur me paliçeta të bardha dhe një pallto me pellush në të njëjtën ngjyrë.

Në foto vihen re format e saj perfekte dhe fakti që veshja e tregon shumë më të re se mosha që ka.

dfgjghkfkg.jpg

Jennifer ju rikthye kinematografisë me rolin protagonist në një komedi të lançuar së fundmi që mban titullin ‘Second Act’.