GJATË PUSHIMEVE ME BIKINI/ Albërije Hadërgjonaj i vë zjarrin Instagramit (FOTO) – AlpeGossip
GJATË PUSHIMEVE ME BIKINI/ Albërije Hadërgjonaj i vë zjarrin Instagramit (FOTO)

GJATË PUSHIMEVE ME BIKINI/ Albërije Hadërgjonaj i vë zjarrin Instagramit (FOTO)

Duket se viti 2020 ka nisur në mënyrën më të mirë për këngëtaren Albërije Hadërgjonaj, e cila po shijon ditët e saj të relaksit në një vend bregdetar.

Këngëtarja ka udhëtuar drejt Meksikës dhe ‘po piqet’ në diell për qejfin e saj.Madje, ajo ndau në Instagram një foto që na e bëri zili të gjithëve jo vetëm vendin ku po pushon, por edhe trupin e saj bombë!

Albërija ka pozuar me bikini dhe një kapele mbi kokë, teksa ecën bregut të detit duke qeshur.

“E fillova me  diell 2020”- shkruan këngëtarja krahas fotos ku kanë vërshuar komplimentet.