E dashura superseksi e miliarderit e fiksuar mbas Robertit, ja çfarë bënë për të (FOTO) – AlpeGossip
E dashura superseksi e miliarderit e fiksuar mbas Robertit, ja çfarë bënë për të (FOTO)

E dashura superseksi e miliarderit e fiksuar mbas Robertit, ja çfarë bënë për të (FOTO)

Robert Berisha është një prej figurave më të njohura të showbizit shqiptar dhe një prej këngëtarëve më të preferuar nga femrat. Këngët e tij dëgjohen ngado dhe ai ka mbledhur një numër të madh ndjekësish në Instagram.

Mirëpo Roberti nuk tërheq vetëm vëmendjen e femrave shqiptare, por edhe atyre të huaja. Së fundmi, ai i ka rënë në sy modeles Morgan Britt, e cila është e dashura e miliarderit të famshëm Philipp Plein.

Ajo ka publikuar në Instastory foton e kopertinës së një reviste shqiptare, në të cilën shfaqet Roberti.
” E lezetshme”- ka shkruar bukuroshja seksi, duke e shoqëruar me një zemër të kuqe.