“BËN GJITHÇKA PËR LOJË…”/ Vesa paralajmëron Ilnisën për Meritonin – AlpeGossip
“BËN GJITHÇKA PËR LOJË…”/ Vesa paralajmëron Ilnisën për Meritonin

“BËN GJITHÇKA PËR LOJË…”/ Vesa paralajmëron Ilnisën për Meritonin

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli Mt arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm. Dinamikat në shtëpinë e “Big Brother VIP” ndryshojnë në çdo moment.

Flirtet e Meritonit dhe Ilnisës janë vënë re që në fillim dhe aludimet se ata do të ishin një nga çiftet e para të krijuara në shtëpi duket se nuk ishin të gabuara. Afrimet, ledhatimet, puthjet në faqe sa vini dhe shtoheshin, ku tashmë ata e kanë shprehur pëlqimin për njëri-tjetrin. Ama nga ana e banorëve duket se pëlqimi nga ana e Meritonit nuk është shumë i sinqertë dhe Vesa i ka drejtuar disa pyetje Ilnisës. Sipas mendimit të Vesës, Meritoni mund të bëjë gjithçka për lojë.

Vesa: Unë dyshoj te ai se bën gjithçka për të ndenjur në lojë

Ilnisa: Intereson vetja me ndejt në lojë

Ilnisa: Po ju dhe për mua kështu thoni bën të gjitha për të ndenjur në lojë

Vesa: Pse ti s’ke bërë gjithçka?