PO BËJNË NAMIN KUDO/ Sandalet më të rehatshme të kësaj vere (FOTO) - AlpeGossip
PO BËJNË NAMIN KUDO/ Sandalet më të rehatshme të kësaj vere (FOTO)

PO BËJNË NAMIN KUDO/ Sandalet më të rehatshme të kësaj vere (FOTO)

Duket se stilistët kanë vendosur që këtë verë të na dhurojnë komoditet. Që  nga shapkat ortopedike, ato me gisht, me majë katrore apo material i tejdukshëm aksesori i këmbës këtë verë ka një emërues të përbashkët; komoditetin dhe rehatinë.

Më poshtë gjeni modelet më in të kësaj vere të sugjeruara nga dizajnerët e njohur të botës.