“ME GOCAT DUKE FESTUAR DIÇKA SPECIALE”/ Klea Huta tregon si e kalon mbrëmjen (FOTO) – AlpeGossip
“ME GOCAT DUKE FESTUAR DIÇKA SPECIALE”/ Klea Huta tregon si e kalon mbrëmjen (FOTO)

“ME GOCAT DUKE FESTUAR DIÇKA SPECIALE”/ Klea Huta tregon si e kalon mbrëmjen (FOTO)

Klea Huta e kaluar mbrëmjen e djeshme në një mënyrë të veçantë, kjo e thënë për faktin se një person special për bukuroshen e showbizz-it ka festuar ditëlindjen.

Bëhet fjalë pikërisht për motrën e saj Ledia, teksa ka qenë vetë moderatorja seksi e cila e ka uruar me një video të postuar në Instastory teksa shfaqen nën shoqërinë e gocave.

“Jeta ime, jetofsh si princesh edhe 100 vite të tjera”, shkruan Klea si mbishkrim të postimin në Instastory, ku shihen t’ia kenë kaluar goxha mirë nën një atmosferë vërtet relaksuese dhe dëfryese.