Enca RIKTHEHET bombastike! Fustani i tejdukshëm ja tregon fushë të gjitha (FOTO) – AlpeGossip
Enca RIKTHEHET bombastike! Fustani i tejdukshëm ja tregon fushë të gjitha (FOTO)

Enca RIKTHEHET bombastike! Fustani i tejdukshëm ja tregon fushë të gjitha (FOTO)

Enca mbetet një nga këngëtaret më të komentuara në media e rrjete sociale dhe vëmendjen e ka pasur gjithnjë. Mirëpo kohët e fundit kanë munguar fotot seksi nga ajo. Hera e fundit kur Enca u komentua ishte për ndryshimin në pamje, nga brune në bjonde.

Këngëtarja ndodhet në Belgjikë prej disa ditësh ku ka postuar foto e video vazhdimisht, por foto e fundit i ka lënë të gjithë gojë hapur. Enca shfaqet e veshur me një fustan rrjetë e poshtë tij me të brendshme teksa tregon format bombastike.

“Unë me i fol, s’di a t’kan lon mendt”, shkruan Enca teksa fansat e saj kanë filluar menjëherë të aludojnë se kjo frazë është shkëputur nga kënga e re që pritet të publikohet këtë verë.