BABA PËR HERË TË DYTË/ Partnerja e Dj Vikit në pritje të ëmbël – AlpeGossip
BABA PËR HERË TË DYTË/ Partnerja e Dj Vikit në pritje të ëmbël

BABA PËR HERË TË DYTË/ Partnerja e Dj Vikit në pritje të ëmbël

Dj Viki dhe partnerja e tij, Amanda do të bëhen prindër për herë dytë. Këtë lajm e ka dhënë vetë ajo në rrjete sociale. Amanda ka publikuar foto me barkun e rrumbullakosur dhe ka zbuluar edhe gjininë e bebit, teksa mban këpucë rozë në dorë duke treguar se jane në pritje të një vajze. Ajo është në muajin e gjashrë te pritjes së ëmbël.

Kujtojmë se dj dhe Amanda janë gjithashtu prindër të një djali 3-vjeçar.