VIJON DEBATI MES DUKESHAVE/ Meghan dhe Kate janë zënë keq ditën e Krishtlindjeve – AlpeGossip
VIJON DEBATI MES DUKESHAVE/ Meghan dhe Kate janë zënë keq ditën e Krishtlindjeve

VIJON DEBATI MES DUKESHAVE/ Meghan dhe Kate janë zënë keq ditën e Krishtlindjeve

Debatet në familjen mbretërore nuk kanë munguar as në festat e fundvitit. Mediat e huaja raportojnë se dy nuset Meghan dhe Kate, kanë debatuar shumë keq teksa po hanin darkën e Krishtlindjeve.

Kate është shprehur se Meghan si anëtare e re në mbretëri është duke e përdorur për të ngjitur shkallët e suksesit.

Kjo ka mjaftuar që dukeshat të zihen në këtë darkë të rëndësishme, ku të pranishëm mes tyre kanë qenë edhe personazhe të rëndësishëm për Mbretërinë e Anglisë.

Kujtojmë se në mëngjesin e Krishtlindjeve, Kate dhe Meghan u shfaqën të buzëqeshura në kalimin e tyre, por pjesa tjetër e ditës duket se nuk ka ecur aq mirë.