“U BËFSH 100 VJEÇ”/ Arbana e uron Xhemin për ditëlindjen në mënyrën më të veçantë (FOTO) – AlpeGossip
“U BËFSH 100 VJEÇ”/ Arbana e uron Xhemin për ditëlindjen në mënyrën më të veçantë (FOTO)

“U BËFSH 100 VJEÇ”/ Arbana e uron Xhemin për ditëlindjen në mënyrën më të veçantë (FOTO)

Ditën e sotme moderatorja bukuroshe Xhemi Sheuh feston ditëlindjen dhe mikesha e saj më e ngushtë Arbana Osmani i ka bërë një  urim mjaft të veçantë.

Shtrirë në krevat e me maskë për përkujdesin e fytyrës ajo i ka uruar të bëhet 100 vjeçe përmes kësaj fotoje në Instagram.

Kujtojmë se një ditë më parë ajo publikoi gjithashtu disa foto të realizuara me Xhemin gjatë vitit 2018 duke i paraprirë kështu ditëlindjes së saj.